Рейтинговая Аркалык, Амангельды, 18.05.2017

Рейтинговая олимпиада

по физике для учащихся г. Аркалык и Аманнельдинского района

 

г. Аркалык                                                                                                                        18 мая 2017 года

 

ФИО   ученика

Район, школа

Класс

баллы

место

1         

Искакова Фируза

СШ имени Б.Колдасбаева Амангельдинского р-на

9

5

 

2         

Жолды  Тоғжан

Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп, Амангельдинский р-н

9

 

 

3       

Серік Аружан

Ш.Уалиханов орта мектебі, Амангельдинский р-н

9

 

 

4         

Табылдинова Адина

Арқалық қаласы, А.Құнанбаев атындағы  №6 орта мектеп

9

6

 

5         

Тукен Айгерим

Арқалық қаласы,  Сарыөзен орта мектебі

9

 

 

6         

Қозыбай Сұлтан

Арқалық қаласы, Фурманов  жалпы орта білім беретін мектебі

9

1

 

7         

Қасымов Дидар

Арқалық қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін гимназия

9

15

3

8         

Сабитова Дина

Арқалық қаласы,Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп

9

1,5

 

9         

Таңатова Анар

Арқалық қаласы,Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп

9

2,5

 

10     

Досаев Сергей

Арқалық қаласы, №4 жалпы орта білім беретін мектебі

9

1

 

11     

Шамиева Елена

Арқалық қаласы, Восточный орта  мектебі

9

2

 

12     

Куандык Али

СШ имени Б.Колдасбаева Амангельдинского р-на

10

20

1

13     

Куандык Жаннур

СШ имени И.Алтынсарина Амангельдинского р-на

10

10

 

14     

Аяпбергенова Аида

Арқалық қаласы, А.Құнанбаев атындағы  №6 орта мектеп

10

2

 

15     

Маликова Диана

Арқалық қаласы, А.Құнанбаев атындағы  №6 орта мектеп

10

1

 

16     

Қапаров Асхат

Арқалық қаласы, Үштөбе ауылы, Сарыөзен орта мектебі

10

 

 

17     

Жаналық Гүлім

Арқалық қаласы, Фурманов  жалпы орта білім беретін мектебі

10

0,5

 

18     

Куаныш Жансая

Арқалық қаласы,  Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін гимназия

10

17

3

19     

Альмаганбетова Аида

Арқалық қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін гимназия

10

18

2

20     

Жоқаш Жанель

Арқалық қаласы,Ш.Уәлиханов атындағы №орта мектеп

10

2

 

21     

Еслямова Әйгерім

Арқалық қаласы, №4 жалпы орта білім беретін мектебі

10

1

 

22     

Сигитова Ангелина

Арқалық қаласы, Восточный орта  мектебі

10

13

 

23     

Жақсылықова Айәсем

Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп,  Амангельдинский р-н

10

 

 

24   

Мираш Әсемгүл

Ш.Уалиханов орта мектебі, Амангельдинский р-н

10

 

 

25   

Жұмағазин Еркебұлан Абайұлы

Аманкелді ауданы, Аманкелді орта мектебі

10

12

 

26   

Сәлімов Заңғар Бақытжанұлы

Аманкелді ауданы, Жаңаауыл орта мектебі

10

12

 

27   

Маслов Роберт Викторович

Аркалық, Үштөбе а.

9

1

 

28   

Малькова Ситора Худжаназаровна

Арқалық қ., Сарыөзен а.

9

1